Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol van az, hogy a maival...

Mitol van az, hogy a maival egyutt 2db fogamzasgatlo maradt hatra a levelbol, de megjott?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdodott barnazassal, ma reggel pedig megjott. Szedem a tablettat minden este, sosem hagytam ki egy tabit sem, 8eve szedek fogamzasgatlot. Fejfajos vagyok, marc 1ota minden nap fajt a fejem, vettem be ra saridont minden nap, lehet az zavart be? Vagy mitol lehet? :/ 26/N

2017. márc. 8. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
8 éve megállás nélkül szeded? Mert ha igen az baj.
2017. márc. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, megallas nelkul, de minden fel evben szedek egy masik fajtat.. jobb esetben. Miert baj? Minden evben megyek nogyogyaszhoz, de nem mondott semmit, hogy szuneteltetni kell vagy valami. Fogamzasgatlo, de jo a borproblemakra is, tizenevesen pattanasos voltam nagyon es emiatt is szedem. Mikor mult honapban voltam orvosnal es mondtam, hogy abba szeretnem hagyni, mondta, hogy akkor hagyjam abba, ha gyereket szeretnek. Azert akartam abbahagyni, mert nem akarom tovabb a szervezetemet terhelni ezzel es meg akarom nezni, hogy ha abbahagyom visszajonnek e a pattanasok. Nem tudom mit tehetnek mar...
2017. márc. 8. 10:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt szokták mondani, hogy egy orvos véleménye még nem vélemény -- több orvost is meg kell hallgatni. Egyébként szerintem hallgass magadra, ha nem szeretnéd tovább szedni, akkor ne szedd!

Egyébként nem tudom, hogy mitől lehet, a múltkor egyik barátnőmnek 4 nappal előbb jött meg tabletta mellett, ugyanígy barnázással kezdődött, de a doki nem mondott neki rá semmit. Azóta ismét rendszeres neki.

2017. márc. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elvileg 3 évig szedheted aztán fél évet minimum pihenni kell. Én ezt hallottam.

Mégiscsak mesterségesen adagolod magadnak a hormont.

Én is szedtem régen is, meg sajna most is. És én mindig kihagytam fél évet. Mondjuk nekem majdnem egyik se vált be. Vagy rohadtul fájt a hasam, vagy teljesen kipattogtam tőle, vagy összevissza jött meg tőle.

2017. márc. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!