Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy néz ki egy bőrgyógyásznál...

Hogy néz ki egy bőrgyógyásznál az anyajegyek vizsgálata? Az egész testet átnézi? Intim területeket is? Teljesen le kell vetkőzni, vagy valami maradhat?

Figyelt kérdés

2017. márc. 11. 07:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Amikor először voltam, akkor levettem a felsőm és a felsőtestem nézte át, majd visszavettem, és a nadrágom vettem le, és "alul" nézett meg.

Az a doki javasolta, hogy a sok anyajegyem miatt fényképes átnézésre menjek. Ott bugyira vetkőzök, lefényképeznek egész alakban, majd egyesével az összes anyajegyet. A szeméremdombomon is van kettő, azt is megnézik, de nem kell letolni teljesen a bugyit hozzá.

Viszonylag gyorsan megvan az egész.

2017. márc. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy konkrét helyen akarod e megnézetni.


Senki nem kényszeríthet hogy mindent levegyél.Ha nem akarod nem veszed le!



Ha felül néz pólót levesze,a melltartót is eldöntötte leveszed vagy sem,ha mellnél nincs anyajegy nem kell hogy megtedd,hogy levedd,majd felöltözöl.


Ha alul is meg akarod nézetnek bugyira vetkőzöl,ha nincs intim résznél anyajegyed nem kell levenni,meg ha nem akarod akkor sem

2017. márc. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!