Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Teljesen le kell vetkőzni...

Teljesen le kell vetkőzni bőrgyógyásznál ha anyajegyeket nézet meg az ember? Bugyi maradhat?

Figyelt kérdés

2016. okt. 29. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a fülcimpádon kell megnézni, akkor nem kell levetkőzni.
2016. okt. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem, kivéve ha olyan helyen van
2016. okt. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, akár nagykabátban is bemehetsz, a bőrgyógyászok nagy részének röntgenszeme van.
2016. okt. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
csak belekukkantanak a bugyiba.
2016. okt. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi miatt mész el hozzá?


Ha konkrét testrésszel pl hason,karon van valami kiütés,anyajegy,annak problémájával akkor csak arra összpontosít.


Sajnos sokszor hallottam akik nem gond miatt mentek oda,hanem odautalták őket szűrésként,hogy ha nem szólt az orvosnak hogy nem veti le az alsó,mindent levetettek velük vagy lehúzatják a bugyit is.


Erőszakkal senki nem fogja követni a bugyit rólad,így ha le akarják húzatni mond meg hogy nem szeretnéd levetni és kész.Én biztos nem vetném le.

2016. okt. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha meg nincs ott anyajegyed nem kell levetni a bugyit,megmondod nincs anyajegyed,de ha van is anyajegy kicsit lejjebb húzod a bugyidba,te döntöd el hogyan vizsgáljon meg az orvos(pl a ruha teljes levételét által vagy egyes ruhanemű picit lejjebb húzásával),csak merj szólni



Mikor mész?

Majd írd meg mi volt,kíváncsi vagyok

2016. okt. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!