Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » P3 eredmény. Nőgyógyász nem...

P3 eredmény. Nőgyógyász nem javasolt semmi gyógyszert. Isoprinosin mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
2017. márc. 12. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezz ra egy masik orvosnal is. A p3 mar nem jo, rak megelőző állapotnak hívják.

Ezt a gyogyszert meg csak orvos írhatja fel mert vény köteles.

2017. márc. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy sajnos rakmegelőző allapot. 2 hét múlva van időpontom egy masik orvoshoz.
2017. márc. 12. 22:40
 3/6 anonim ***** válasza:

addig akkor ne csinálj semmit, csak várjál, ne kezdj el szedni semmit.

a neten tájékozódhatsz, hogy mit tehetsz a szervezetedért, hogy segítsd a gyógyulását. pl. cukor elhagyása, stb.

2017. márc. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Évek óta nem eszem cukrot sem fehér lisztet, vörös húsokat is csak nagyritkán. Eléggé meg vagyok ijedve ...
2017. márc. 19. 16:10
 5/6 anonim ***** válasza:
elhiszem. sok sikert, ez még csak P3. és P2 az normális. szóval örülj, hogy időben kerültél dokihoz.
2017. márc. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, örülök neki. Bele sem merek gondolni mi lett volna ha kivárom az egy évet. Félév alatt lett ilyen eredmény. Soha nem volt p2-nel rosszabb eredményem, de emiatt járkáltam gyakrabban orvoshoz, mert olvastam több helyen is, hogy előfordult az, hogy egy év alatt simán kialakult a rak.
2017. márc. 19. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!