Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 19 éves vagyok. A barátom a...

19 éves vagyok. A barátom a szüleivel lakik. Pár éven belül szeretném felvenni a szocpolt. Tetőteret szeretném beépítettni. /konyha,4szoba, fürdő, wc, kamra folyosó, /tető része 200 m2, elég lenne hozzá? A tetöt nem emeltetném meg.

Figyelt kérdés
2008. jún. 13. 21:33
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem bőven elég. Nekünk 85 m2-es a tetőterünk és mivel jól kihasználtuk a teret (sztem) elég nagy... pedig nagy konyhánk, nappalink, hálónk, dolgozószobánk van... minden azon múlik, hogyan tudod kihasználni a helyet... de egy jó tanács... (mi is így jártunk) ne költözzetek össze a szülőkkel, mert soha nem lesz saját életetek!!!Hiába lesz külön bejárat, saját rezsi, külön konyha... soha nem fogtok tudni önállóan, kettesben élni... na mindegy... lehet, h félreértettem...

2008. jún. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szia!én is igy gondolom!letudnád irni nekem hogy hány m2-ek a helyiségek?kösz.csak tervezgetni szeretnék.
2008. jún. 16. 20:28
 3/3 anonim válasza:
A tetőtér beépítésénél arra kell figyelni, hogy az építési engedélyben őnálló lakásként jelenjen meg.Mi is ezt csináltuk, csak mi tetőcserével, igy lett kb 130m2 hasznos területünk. A 200 m2 elég kell, hogy legyen, föleg, ha elég meredek a tető lejtése.
2008. szept. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!