Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb.3 hete fáj a hasam alja....

Kb.3 hete fáj a hasam alja. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Kicsit több mint egy hónapja meg voltam fázva és a háziorvos addig húzta az időt, amíg már zöld trutyit köhögtem föl, és csak akkor írt fel antibiotikumot...egy hétig szedtem és utána egy hétig folyamatosan (a nap 24órájában) fájt a torkom, de annyira, hogy beszélni nem tudtam...azt mondta a doki, hogy valami szopogató tablettát szedjek. egy hét után nagy nehezen elmúlt, viszont azóta (Ez a harmadik hete) görcsöl az alhasam. Néha megy a hasam is,és fel vagyok puffadva, viszont lényegesen többet járok wc-re. ebből csak néha megy a hasam. már arra is gondoltam, hogy terhes vagyok, de csináltam 4 tesztet és mind negatív, és a havi vérzésem is megvan. szóval én már nem értek semmit. a háziorvosnak az a véleménye, hogy a papagájunkra vagyok allergiás. (természetesen allergiavizsgálatra nem küldött el, tehát ez inkább csak egyfajta megérzés neki). Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek kihez forduljak a háziorvost kihagyva?

2017. márc. 14. 11:22
 1/1 anonim válasza:
Szerintem menj el a kórházba, ott normálisabban alaposabban megvizsgálnak és ott a végére járhatsz a dolognak!
2017. márc. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!