Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek meg fog meg...

Szerintetek meg fog meg valaha jönni a menstruaciom? 15/l

Figyelt kérdés
12 eves korom ota viszonylag normalisan (havonta) menstrualtam, de mivel anorexias lettem, ezert egyre kevesebb jött (csak cseppekben) , majd 2016 marciusaban vegleg leallt. Azota egyaltalan nem menstrualtam, semmi jelet nem tapasztaltam, hogy esetleg ujra meg akarna jönni. Pedig mar 51 kg vagyok a 168 cm-hez es meg mindig semmi. Meg hiznom kellene? Szerintetek mennyit?

2017. márc. 14. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg szedj e-vitamint. Gyógyszertárban vény nélkűl kapható, rendszerezi a ciklust úgy nagyjából.
2017. márc. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Biztos hogy meg fog jönni, ne aggódj nem lehet tőle olyan könnyen megszabadulni. Csak kell idő, amíg helyreáll a szervezeted, addig élvezd ki, hogy nincs, nem kell vele számolni. 15 évesen még lehet egyébként is összevissza lenne. Amúgy ez még mindig elég soványka kategória, egyél sokat és sportolj mellé!
2017. márc. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Délibáb019 válasza:
52%

Szerintem csak egy hormonzavart kaptál. Nekem is volt olyan, mert 21 kilót fogytam. És mivel még fiatal vagyok nekem sem jött rendesen. Sőt. A hirtelen fogyás miatt egy évig majdnem kimaradt. Szóval ne aggódj ezen szerintem se. Majd megjön. :))

15\L

2017. márc. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

Nekem a legutóbbi drasztikus fogyásom után több, mint 2 év volt mire helyreállt a szervezetem és én nem 15 évesen, fejlődő hormonrendszerrel csináltam.

Mivel egy év kimaradt, szerintem érdemes lenne felkeresned egy orvost.

2017. márc. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
52%
menj el egy nögyogyaszhoz szerintem.
2017. ápr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!