Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csinaljak ha pont a...

Mit csinaljak ha pont a 4napos osztalykirandulasra jon meg a menstruaciom?

Figyelt kérdés
Az van hogy nem sokara megyunk osztalykirandulasra (7oras ut) es csak 2x allunk meg wcnel. Az utolso menzeszem nagyon eros volt egyszer at is aztam. Felek hogy megint ez lesz. Mit csinaljak? Esetleg hogy lehet elorebb hozni vagy kesleltetni?

2017. márc. 12. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Remélhetőleg nem pont aznap jön meg. Esetleg anyukád beszélhetne az osztályfőnökkel arról hogy nagyon erős a vérzésed és több kell mint 2 megállás. Fekete gatya,ha betétet használsz akkor éjszakai ha tampont akkor meg a legnagyobbat vedd. Használj mind a 2t ha tampont szoktál hogyha esetlegesen átázol akkor a betét még ott van védőrétegnek.
2017. márc. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Még jo hogy nem ugy mukodik, hogy bárki nyugjére többször is meg lehet állni... érdekes lenne :D

Hét ora fele, azaz kb három oránként tudsz cserélni, az elég kell, legyen.

Vagy tampon-betét.

2017. márc. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Mit használsz az erős menstruációdra? Mert én normál tampont, és az kibír 3 órát. Alá szoktam tenni egy szárnyas betétet, így a szivárgást fel tudja fogni, ha nem jutok időben mosdóba.

20N

2017. márc. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mini tampon+ éjszakai nekem simán kibír legerősebb napon úgy 5 órát, hogy a betét még csak nem is véres.
2017. márc. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Cigiszünet óránként. :D
2017. márc. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Igyál folyamatosan citrom levet és akkor nem fog megjonni 1-2 napig
2017. márc. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!