Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 33 napja nem jött meg. Mi...

Clara13 kérdése:

33 napja nem jött meg. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Február 10-én kellett volna megjönnie, azóta késik és már a márciusi menzeszemnek a végénél járnék, de semmi. Mi lehet az oka?

Nagyon parázom, hogy valami hormonális probléma vagy nem is tudom. Nem akarok nőgyógyászhoz menni pedig tesóm azt mondja, hogy ebből pedig az lesz.

Szerintetek mi lehet a baj?

Előre is köszi a válaszokat

L/15



2017. márc. 15. 00:49
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Baba nem lehet, ugye? Egyébként ennyi idősen még valószínűleg nem állt be rendesen, emiatt késhet simán. Várj addig, míg ezután kellene megjönnie, és ha akkor s kimarad, akkor nézesd meg magad.
2017. márc. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként mindig időben jön meg? Én 30 éves vagyok, és a mai napig rendszertelen a menzeszem, van, hogy 28 napra jön meg, máskor meg 35-re. Bármi befolyásolhatja: stressz, egy megfázás, fáradtság...stb.
2017. márc. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

33 nap még nem feltétlenül csúszás. Le tudnád írni, hogy az utolsó 6 menstruációdnak mikor volt az első napja?

20N

2017. márc. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Csütörtökön 35 napra megjött. Amúgy igen, baba nem lehet. :)

Az előző 6 menstruációm kezdete

Augusztus 11

Szeptember 8

Október 4

November 9

December 14

Január 13

2017. márc. 19. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!