Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Védekezés nélkül csináltuk,2-3...

Védekezés nélkül csináltuk,2-3 napja késik. Terhes lehet?

Figyelt kérdés
Védekezés nélkül csináltuk, 2-3 napja késik, de ugyanúgy vannak hasi fájásai,görcsöl, illetve ki is pattogott ahogy szokott mensi előtt. Miért nem jön meg? Nem élveztem belé, meg semmi, az emiatti stressz? mit gondoltok?
2017. márc. 15. 11:19
 1/8 anonim válasza:
Terhessegi teszt.
2017. márc. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
50%
Ha mutatja a menstruáció előjeleit, akkor nem hiszem, hogy várandós.
2017. márc. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dezsavű érzésem van..
2017. márc. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A férfiak közel 40 %-ánál tartalmaz az előváladék spermiumokat értékelhető mennyiségben.
2017. márc. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

# 2


Pont tipikus korai tünet a menstruáció előtti érzés a méhben, ugyanaz a mellfeszülés, stb.

2017. márc. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
94%
Görcsök, pattanás ugyanúgy lehet, mellfeszülés is, sőt kis vérzés is ha terhes, már 2 hét múlva ki lehet mutatni ha az.
2017. márc. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Istenem a hülyék ,miért szexelnek?

Miért nem tudsz védekezni??! Utólag már sírhatsz!!

Nem élveztél bele. Előváladékról hallottál,te nagyon okos!!!??

Igen lehet terhes 90% az esélye.

I

2017. márc. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 magicmoments válasza:

kedves kerdezo ..

Nekem mielott megjott volna, ket nappal elotte kozosultunk.. nem vedekeztunk, de nem elvezett belem .. viszont terhes lettem .. es a menzis gorcseim- tuneteim ugyanugy megvoltak csak nem jott meg .. ugyhogy igen, terhes lehet az illeto, sajat peldambol kiindulva .. a terhessegi teszt nekem akkor is negativ volt mikor mar a vervetel kimutatta ..

2017. márc. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!