Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs görcs, menstruáci...

Menstruációs görcs, menstruáció sehol?

Figyelt kérdés
Sziasztok, esélytelen hogy terhes vagyok, fiùval sem voltam együtt még. De már 12 napja késik, viszont olyan hasi görcseim vannak,hogy mindig úgy érzem, hogy mindjárt menstruálok, pedig nem. A görcsök legalább 3 napja jelentkeztek. Volt már valaki hasonló helyzetben? Tényleg ki van zárva a terhessèg, csak kicsit félek, hogy valami más áll a háttérben. 16 vagyok, 3,5 éve menstruálok. Valaki járt már így? Tudnátok segíteni? Köszi előre is.
2017. márc. 15. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem voltál mostanában felfázva?Antibiotikumot szedtél esetleg mostanában?
2017. márc. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kb 2 hónapja kaptam egy antibiotikumot, azt 3 napig kellett szednem. Ezután szedtem normafloret. De nem hiszem hogy ennek lenne köze most ehhez :(
2017. márc. 15. 18:32
 3/7 A kérdező kommentje:
Aggódnom kéne?
2017. márc. 15. 18:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem,akkor biztos nem amiatt van.

Ha görcsölsz néha,akkor biztos nemsokára megjön.

Nem fogyózol?

2017. márc. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Olyan drasztikusan nem,csak odafigyelek, hogy mit eszek. Viszont miòta legutóbb megjött, azóta sportolok. Lehet ez van a dologban? Jó lenne, ha megjönne, megnyugodnék.
2017. márc. 15. 19:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyél több húst, májat, fehérjét! Változatosan kell étkezni.
2017. márc. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És akkor meg fog jönni mindig időben?
2017. márc. 15. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!