Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van ez szex után?

Miért van ez szex után?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem a barátommal,egy nap többször,fogamzásgátlót szedek,így belém élvezett többször is. Aznap semmim nem fájt,másnap egész nap fájt a hüvelyem,de enyhült a fájdalom,arra gondoltam,talán sokszor csináltuk és megviselte a lenti dolgomat,de harmadnapra már a pisilés is fájt,illetve kevéske vér is megjelent a vizeletemben,tényleg kevés. A fájdalom fokozatosan csökken,aminek örülök. Volt már szex után fájdalmas pisilésem,akkor gumit is használtunk pedig. Van itthon hugyúti fertőzésre gyógyszer(urzinol,rowatinex),szedem reggel óta őket. Szerintetek elég lesz így kikezelni magam,vagy más ötletetek van? És mitől lehet ez? Minden szex után fáj lent,a pisilés is kellemetlen élmény,de most először véres a vizeletem. Szerintetek ez mindig így lesz? Mit lehetne tenni? Kétségbe vagyok esve nagyon.

2017. márc. 16. 17:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Irány a nőgyógyász, míg komolyabb bajod nem lesz. Ne otthon kezelgesd magad. Simán lehet fertőzés is, és húgyuti gyulladás!


Lehet a partnereddel van gond, hogy minden együttlét után mindig fáj. Sőt, szinte biztos. Jobb lenne ha ő is kivizsgáltatná magát!

2017. márc. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!