Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jött meg a menstruációm....

Nem jött meg a menstruációm. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, 11 éves koromban jött meg elősször. Azóta mindig normálisan megjött 28 napos ciklusaim vannak ami normális. február 4.-én jött meg utoljára azóta semmi folyásom nincs. Nem fáj a hasam, nem görcsölök. Ez egészséges? Vagy érdemes orvoshoz fordulnom?

#menstruacioc
2017. márc. 16. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok minden közrejátszhat. Betegség, stressz, fogyás, táplálkozás, bizonyos gyógyszerek. Szerintem várj még es ha tenyleg nem jön meg akkor el kell menni orvoshoz. Kézt éve menstrualsz es eddig minden hónapban meg volt?
2017. márc. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem felnőttként fordult elő pár éve, hogy egy mensi gyakorlatilag kimaradt, minden különösebb látható ok nélkül. És következmény nélkül, azóta sem volt hasonló. Szóval egyelőre nyugalom, főleg a te korodban még simán történnek ilyen furcsaságok, hiába van meg két éve, te még akkor is fejlődésben vagy. Ha a következő várható időpontig sem jön meg, akkor kezdhetsz el az orvoson gondolkozni, addig csak stresszelsz és lehet, emiatt sem jön meg.
2017. márc. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Táplálkozásom nem változott nem stresszelek. Sok barátnômnek volt ilyen csak édesanyám ki van készülve, szó szerint hogy még most az egyszer nem jött meg időben.
2017. márc. 16. 19:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Anyukad akkor kicsit nyugtassa le magát...jo hogy nem mondja meg percre pontosan mikor jöjjön meg
2017. márc. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Anyukád nem azért készíti ki magát véletlenül, mert attól tart, hogy te már esetleg szexuális életet élsz és terhes lehetsz?
2017. márc. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Neem dehogy mivel én fiúkkal nem is beszélek 13 évesen se...szoval nem azért csak ugye késik azért.
2017. márc. 16. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!