Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Február 6. an volt abortuszom...

Február 6. an volt abortuszom . Sajnos (szerettem volna a babát) azóta barna folyásom folyamatosan volt a múlt hét szombatig majd megjött a menstruaciom tartott normális 4 napig es most ujra jelentkezett a barna folyás. Normális?

Figyelt kérdés
Külföldön tartózkodom jelenleg meg egy hónap hogy haza tudjak menni ,szerintetek aggódnom kéne es itt kint keresni egy orvost vagy pedig ez lehet esetleg normális?! ( amit amugy erősen ketlek):(

2017. márc. 17. 02:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem
2017. márc. 17. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Normális. A barna folyás a hüvely öntisztulása. Nekem is pont ilyen volt a műtét után, elmentem vele orvoshoz, ahol azt mondták, hogy gyulladás, és, hogy menjek el mindenféle vizsgálatra, mert ez erősíti a méhnyakrák veszélyét meg hasonló marhaságokat mondtak. Mondanom se kell, hogy nem mentem el további vizsgálatokra, viszont a folyás magától elmúlt egy idő után. Úgyhogy ne ess kétségbe. Abortusz után normálisak az ilyen nem szokványos dolgok, gyakorlatilag ilyenkor az egész szervezetünk biológiailag egy nagy megrázkódtatáson ment át. :/

Amennyit én magamnak kikövetkeztettem az az, hogy a barna folyás normális reakciója a testünknek. Ja és azóta sincs méhnyakrákom se meg semmi efféle problémám, és mondom nem csináltam vele semmit, csak türelmes voltam. Egyébként gyógyszert se szedtem rá, se tabit azalatt az idő alatt. (tehát az abortusz utáni kb 5-6 hónapban)

2017. márc. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem meg menjetek el mindketten orvoshoz, mert az abortusz rákot okoz.
2017. ápr. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!