Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fajhat ettol a nemi szervem?

Fajhat ettol a nemi szervem?

Figyelt kérdés
Par napja voltam lovagolni ponin (Jopar honap kihagyas utan) es azota egy ponton faj a nemi szervem. Pontosabban a bal oldali kisajaknal korubelul. Utana megjott a menzeszem es azota meg jobban faj ugy hogy ulni se tudok. Szerintem kidorzsolhette a bugyim vagy nem tudom :(. Szoval,fajhat ettol,vagy nem?

2017. márc. 17. 14:13
 1/5 papagenou ***** válasza:

szerintem ezt tedd fel inkább első lépcsőként itt [link]


vagy hasonló helyen. aztán ha nem jön válasz, te meg szenvedsz, akkor irány a doki.

2017. márc. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Párszor jártam már úgy, hogy lovaglás után fájt a nemi szervem, mert beütöttem, amikor ugrott a ló. De hogy több napig fájjon, és ülni se tudjak, olyan nem volt.

20N

2017. márc. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

:D nekem is fájt már lovaglástól, de nekem a szemérem dombom... :P

31/F

2017. márc. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszt, hala istennek mĂĄr nem faj annyira :) Ugy nez ki hogy en is beutottem de rendesen.
2017. márc. 18. 06:54
 5/5 anonim válasza:
100%
Nekem is volt már ilyen (csak nekem a nagyajkam fájt) többször is.De csak akkor amikor nagyon előre voltam dőlve és rossz volt a tartásom vagy új lóra ültem akin még sohase ültem és annál tanügetésbe.Nekem is több napig de én tudtam (ülni csak keresztbe tett lábbal nem).És azért volt ez az egész mert lehorzsolódott egy nagyon kis részen a bőr alig fél centin.
2017. márc. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!