Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 21 évesen aranyér? Nagydolog...

21 évesen aranyér? Nagydolog közben borzasztóan fáj és vérzik is egy picikét. Megnéztem és egy pici fekete folt van a végbélnyílásom mellett. Milyen kenőcsöt vagy kúpot javasoltok? Nem szeretnék orvoshoz fordulni csak ha nem használ.

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Bemész a patikába és adnak pl "Mastu-s" aranyér kenőcsöt.

De ha másmilyet veszel az is jó, tökmindegy.

2010. máj. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez nem életkor függő, rám is mindig rámszóltak, mikor kilógó derékkal ültem a hideg lépcsőn pl.

A helyedben viszont mindenképpen orvoshoz mennék, bármilyen kínos is, ne magadnak állítsd fel a diagnózist, mert más is lehet ott, csak felesleges pénzkidobás mindenféle kenőcs, vagy kúp. Ezek az orvosok napi 8-10 órában végbélnyílásokat nézegetnek, úgyhogy te csak egy leszel a sok száz közül :)

2010. máj. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pásztrotáska teát igyál az is jó aranyérre!!Nekem bejött és ne menj el vele magándokihoz,mert én elvoltam mikor vérzett és csak a pénzt akarja kihúzni belőled....! Még mindig van aranyerem,de nem vérzik,és nem is megyek vissza ahoz a magándokihoz!!
2010. máj. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*pásztortáska
2010. máj. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért kéne magándokihoz menni? ez valami új divat?

mellesleg ugyanaz a doki rendel délután a magánrendelésen, aki délelőtt meg a rendelőben, annyi a különbség, hogy ott nem kell várni, szebb a környezet. De a munkáját ugyanúgy kell ellátnia.

2010. máj. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azért mentem magándokihoz,mert ki akartam műtetni az aranyeremet,de mégse csináltattam meg..,amit nem is bánok,mert azóta se vérzik ez a magándoki meg csak hajotgatta,hogy mindenképp kell az a műtét..,ebből is látszik,hogy csak arra ment,hogy jól megkopasszon anyagilag és felirt egy halom receptet is,de nem váltottam ki,mivel műtét se volt...:P
2010. máj. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!