Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb. egy hetet késett a mensim...

Kb. egy hetet késett a mensim és mielőtt megjött, az előtti napon együtt voltunk a férjemmel és közvetlenül a szeretkezés után már picikét véreztem. Miért?

Figyelt kérdés
Ez csak pár napig tartott, nagyon kevés volt a mennyisége, nem úgy mintha redesen lenne mensim. Valahogy úgy érzem, hogy csak azért volt egy picike vérzés, mert együtt voltunk a férjemmel, egyébként nem is "jött" volna meg. Lehet, hogy valamilyen belső sérülés a szeretkezés alkalmával? Tesztem 7 napos késés után negatív volt. Lehet valamilyen belső sérülés a szeretkezés miatt?
2007. nov. 21. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy belső sérülésed lenne,bár ritkán előfordul a méhszáj seb.

Inkább terhességre gyanakszom,hiszen egy hetet már késett a mensid.Lehet pont akkor volt egy kis vérzés mikor együtt voltatok,ez lehet a véletlen műve is.

A negativ teszt nem jelent semmit.

Szerintem később csinálj mégegyet!

2007. nov. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még egy tesztet kéne csinálni. Okozhatják a hormonok is. Én úgy estem teherbe, hogy aznap szeretkeztünk, amikor meg kellett volna jönnie, vérzett is egy picit, aztán semmi... "csak" a baba...
2007. nov. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
A közösülés utáni vérezgetésnek leginkább két oka lehet. Egyrészt a méhszájseb, amit már más is írt,a másik ok egy nem teljesen szabályosan érő nyálkahártya, amelynek egy része az orgazmus következtében lelökődik. Ez teljesen normális, sok nőnél előfordul!
2007. nov. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg,de érzem,hogy hamarosan elindul,gyorsan szeretkezünk egyet a párommal,az általában meg szokta hozni a havimat.
2007. nov. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!