Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap, miután együtt voltunk...

Tegnap, miután együtt voltunk párommal, közvetlenül utánna elkezdett fájni a hasam alja. Egészen másnap reggelig éreztem. Mi lehet ez? Soha nem volt még ilyen rögtön szeretkezés után? Ovúm a hét elején volt!

Figyelt kérdés
Feltétlenül megérzi egy nő a beágyazódást? Nem volt semmi maszatolásom, és elméletileg ha összejött az ovúmkor, kb most kéne beágyazódnia?!
2011. jan. 9. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Én így voltam, Akkor először szeretkeztünk védekezés nélkül. És ugyanezt éreztem és rögtön teherbe is estem.
2011. jan. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Várjál, itt kicsit nagy a kavar! A beágyazódás eleve 7-8. napon kezdődik, tehát ha te tegnapelőtt voltál a pároddal, akkor azt kizárt,hogy érezd.

Ráadásul nem értem,hogy ha neked hét elején volt ovud, akkor egy pénteki együttléttől kb. 5% esélye van,hogy teherbeestél.

2011. jan. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én csak azért írtam, hogy mikor volt ovúm, mert nem hiszem, hogy a peteérésből adódhatna a fájdalom! Egyébként voltunk együtt az ovúmkor is! A beágyazódás intervallumával meg nem voltam tisztában!
2011. jan. 10. 09:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért írtam le!:)

Sok sikert!

2011. jan. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A tuneteidnek nincs koze a beagyazodashoz vagy a terhesseghez. Tul korai meg. Az ovu utan ket het mulva (bar elobb is lehet) tesztelj, abbol fog kiderulni. A tunetek nagyon kiszamithatalanok es nem biztosak.
2011. jan. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!