Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel 3évig együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel 3évig együtt voltunk. Szakitottunk pár napja. De esténként amikor beszélünk akkor rájön a szeretkezés. Miért van ez?

Figyelt kérdés
én voltam neki az első és nekem is ő.
2011. febr. 14. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
D*gni jó. És akármennyire is mást tanít a kultúránk, a szexnek semmi köze a szerelemhez.
2011. febr. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, szakítottatok, de még találkoztok dugni esténként?

Mi a francnak?

Keressetek más dugópajtást, de ne egymással szórakozzatok tovább. Pazaroljátok egymás drága idejét.

2011. febr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal kényelmesebb exeket használni ilyen "célra", elvégre ugye ismered a "párod", de szerintem félre kéne tenni néha a kényelmet a józan ész javára, egyébknt a hormonális szerelem tudtommal csak rendszeres szexuális élettel nyújtható el, de hogy visszafelé hogy működik (szexből ismét szerelem), nem tudom, dde szerintem ostoba játékot űztök..


F/16

2011. febr. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ferikével egyetértek.

Gondolom, még egy lakásba kényszerültök (vagy hogy van ez?)

Mi az,hogy "rájön a szeretkezés"? Ha ő hagyott ott (vagy csinált olyat,amivel előidézte a szakítást), akkor vágd inkább pofán, ha ezek után rád mászik. Ezzel teljességgel megaláz, mintha azt mondaná, hogy "igaz, hogy emberként már nem kellesz, de dugni még jó leszel (amíg nem jön valaki, akit szeretni is tudok)"

Inkább hagyd a szíved megszakadni - az ÍGY IS meg fog, sőt jobban... - de ne engedj ennek az önző, ösztönös késztetésnek, ezzel nem szerzed vissza!!! Ha így lenne, akkor nem lett volna belőle rendszer, hanem az első összeborulást automatikusan kibékülésnek tekintette volna.

2011. febr. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A "pofánvágást" képletesen értettem, félre ne érts!!! A visszautasítás néha felér egy képletes "pofonnal."


Haragszok nagyon azokra, akik kihasználják a másikat, amennyiben az szereti őket. Csúnya visszaélés. A barátommal így bánt az exe, elrabolt két évet az életéből- most hogy mi összejöttünk, rajtam lehet a para,hogy mikor jön rá az,hogy "nem élte ki magát" :S


De ha Te szakítottál vele, az is benne lehet, hogy így akar visszaszerezni. De ha csak szórakozik, és nem akar ismét járni, akkor utasítsd vissza.

Melyikőtök szakított, és miért?

2011. febr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!