Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jött meg a havim!?

Nem jött meg a havim!?

Figyelt kérdés
Szeptemberben lesz 3 éve hogy menstruálok, eddig egy sem maradt ki de most igen. Már múlt hónapban is gyengébb volt az átlagnál de nem törődtem vele.Most viszont nem értem miért nem jött meg. Már kb 1 hetet késik. Terhes tuti nem vagyok hisz még csak 13 éves vagyok. Ja és szűz vagyok.

2017. márc. 18. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A menstruációt rengeteg dolog befolyásolhatja, van olyan, hogy késik egy hetet vagy többet, ha viszont eddig nem volt még ilyen és továbbra egy héten belül sem jön meg, érdemes lenne vele orvoshoz fordulni.
2017. márc. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
13 vagy, semmi bajod. Lehet, hogy most ez a hónap kimarad.
2017. márc. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ilyen fiatalon ez megesik. Én 5 éves menstrualok mégis van hogy 28 vagy hogy 34 napra jön meg. Ennyi belefér. Ha nyugtalan jössz menj orvoshoz.
2017. márc. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!