Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cickafark teáról mi a vélemény...

Cickafark teáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Elég összetett a problémám.

Kb. szeptember óta szenvedek. Először elmentem egy orvoshoz, aki hüvelygyulladást állapított meg. Írt fel gyógyszert, ezzel nagyjából enyhült is a probléma. Majd utána éreztem, hogy fájogat a hasam, és az együttlét is fáj. Elmentem újra ahhoz az orvoshoz, bakteriális fertőzésre irt fel kúpot. Ez megint csak egy picit segített, hol fájt a hasam és.az együttlét, hol nem. Visszamentem egy másik orvoshoz, ő is ilyen folyásra írt fel kúpot.

Ez sem segített. Annyira fájt már az együttlét, és simán a hasam is, hogy teljesen el voltam keseredve. Elmentem egy másik orvoshoz, aki megállapitotta, hogy méhnyakgyulladásom van, és ez kezeletlen hüvelygyulladásbol alakult ki. Írt fel Supplint, aflamint és klion kúpot, citológiát is csinált. Ezt beszedtem mind, és a héten.visszamentem. Írt fel Macramint, és azt mondta hogy csak 3 hónap múlva menjek vissza, akkor néz meg. De a hasam meg szinte már egyre jobban fáj, nem szeretném, hogy rosszabbodjon. Vissza szeretnék menni egy másik orvoshoz, csak a héten fog megjönni.

Fogamzásgátlót is szedek.

Ajánlották nekem a cickafark teát. Mi a véleményetek róla?

Csak 19 éves vagyok, nemi életem romokban, folyamatosan fáj a hasam, egy orvos nem tud megnézni normálisan, és nem tud elmagyarázni nekem semmit! :(


2017. márc. 19. 10:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Én műtét előtt ittam amennyi belém fért, mert már annyira fájt a hasam, hogy nem bírtam semmit aludni fájdalomcsillapító nélkül. Azt meg nem akartam dobozszámra enni hetekig. Tökéletesen elmúlt a fájdalom. Mondjuk persze attól még a műtétet meg kellett csinálni.

Bajod nem lesz tőle ha kipróbálod, az biztos. Viszont a fogamzásgátlót szüneteltetném a helyedben, rengeteg gond okozója lehet. Jó, nem vagyok se orvos, se látnok, de elsőre azt hagynám abba, és utána megnézetném magam még egy orvossal. Annyit tudnak ezek is össze-vissza zagyválni, hogy ha háromból kettő egyetért, akkor talán hinni lehet nekik.

2017. márc. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!