Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sokan írtok a cickafark, és...

Sokan írtok a cickafark, és palástfű teáról! Hogyan kell ezt alkalmazni? Segít a teherbeesésnél?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 21:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
0%

kisbabát szeretnél?

ezek a hókuszpók dolgok nem fognak segíteni, akik teherbeestek ezek mellett, azok sem ezektől,

ezek a sz@rok nem tudják befolyásolni a pete ill a hímivarsejteket,

a petesejt egy igen agresszív sejt, amit nem lehet holmi teákkal befolyásolni!

2012. jan. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
75%

Kedves Első!


Azt gondolom a kérdező nem erre volt kiváncsi! Valóban igazadvan, nem ettől lesz terhes, hanem a párja spermjától, de ezek segíthetnek.


[link] itt leírják a cickafark tea hatását, használatát, és azt is, hogy miért hatásos. Azt, hogy mennyi ösztrogénhez hasonló hormont tartalmaz nem hasraütésszerűen találták ki a középkori nők!


Én palástfüvet iszom, azt a ciklus második felében kell, rossz ízű (mint minden ilyen teaféleség) egy bögrével, állatalában délután, de olvastam olyat, hogy reggel ajánlatos, egyébként máshol nem írnak semmit. Fémet az ilyen gyógynövényekhez nem szabad használni. Én azért iszom, hogy a méhnyálkahártyát erősítse, kedvezzen a beágyazódásnak, ezenkívül vas komlexet szedek, mert az elvileg jó a terhesség tervezése alatt elkezdeni.

Remélem segítettem!


Jaj majd elfelejtettem, az, hogy hogy készítsd el rajta van a csomagoláson mindig.

2012. jan. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kisbabát akartunk férjemmel, és is utánaolvastam mivel segítheték egy kicsit a szervezetemnek, és megtaláltam én is ekezet a teákat.

ELkezdtem inni, hogy kell- ciklus első felében ezt, utána azt.... nekem úgy megborította a ciklusomat.... Rögtön abba is hagytam. Először a tea ivásakor 3hétre meg is jött, utána meg majd két hónapra... pedig előtte tök rendszerese volt, mindíg, mióta tinilány koromban megjött.

Szóval én inkább nem fogyasztanám - de lehet az én esetem az egyedi.


SOk sikert a babához! a lényeg, hogy ne görcsölj, figyeld a tested, használj inkább ovutesztet és szeressétek egymást apával!!

2012. jan. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
szia!!én is hallottam olyat,hogy a ezek a teák felborítják a ciklust!!DE ez nem törvényszerű!szerintem!!én most kezdtem inni a palástfű teát nem olyan rég!!a cickafark teát a menszesz első napjától kell inni a pé-ig , a palástfűt meg a ciklus második felébe!!a cickafark tea a peteérést segíti elő ,a palástfű pedig a beágyazódást!!vigyázat!!a palástfű teát csak addig idd míg meg nem jön vagyis a nem várt napja előtt szerintem már ne idd mert vérzés csillapító hatása van!!és nem lesz menszid!!főleg akkor rossz ha nem volt megtermékenyülés és meg kellene jönnie!!remélem érthetően írtam le !!de ha nem értesz valamit nyugodtan írj privit!!netti!!!
2012. jan. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 A kérdező kommentje:

Szia Első!

Igen,szeretnék kisbabát,de nem minden áron! A szexen és a sima vitanorma vitaminokon kívül nem szedünk,iszunk,gyertyázunk,nem csinálunk semmit! :)Megfogatuk,hogy nem görcsölünk rá,még ovus napokat sem számolunk! A véletlenre bízunk mindent! Bár még csak egy hónapja próbálkozunk,tehát igazából még nincs szükségem "csodaszerekre",nem vagyok reményvesztett! :D :) Csak sokan írtak a teákról,és őszinte leszek,azért érdeklődtem,mert fogalmam sincs miért isszák a nők ezeket! Lehet butának néztek,vagy tudatlannak,de én azt tanultam,ha valamit nem tudsz,kérdezd meg,az nem szégyen! És erre való ez az oldal! Azért köszönöm a választ! :)

2012. jan. 12. 18:39
 6/75 A kérdező kommentje:

Második válaszoló,köszönöm! Pont ez volt a lényeg! Kb 10 éve szedtem a gyógyszert,és sokat olvastam,hogy megvékonyodik tőle a méhnyálka... Nem gondoltam hogy erre jó,de ennek örülök!

Kedves 3. köszönöm a tanácsot,most nem tudom igyam-e! Leghet még most kellene,mert most borult a hormon háztartásom,ahogy abba hagytam a gyógyszert! Eddig napra pontos 28 napos ciklusaimból most 36 nap lett! Ennáél rosszabb lehet? :D

2012. jan. 12. 18:46
 7/75 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es,mindent értek,és köszönöm! :)
2012. jan. 12. 19:46
 8/75 anonim ***** válasza:
de az tényleg jó ha nem görcsölsz rá, nem szabad, mi sem vetettünk be semmi hókuszpókuszt, a 2 hónapban összejött :). most 9 hetes!milyen gyakran van sex?
2012. jan. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:

szia!!mizus veled??

4-es válaszóló vagyok!!

nem tudom még,hogy nekünk össze jött-e de azért írok!!én a pé után kezdtem inni a palástfű teát !!én minden hónapba megéreztem mikor van a pé-m(így utólag tudom mert elég tapasztalatlan voltam ilyen téren)bár ma vagyok a ciklus 31-dik napjánál és vezetem a hőmet is (most még magasan van)de én is azon kezdtem agyalni,aggódni nem-e tolta ki a ciklusomat a palástfű tea!!de majd meglátjuk!!a vak is azt mondta és még se látta meg!!vicc volt de tényleg aggaszt!!írj ha vagy!!

2012. jan. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 A kérdező kommentje:
Szia 8-as! Hát sajnos heti 1,max 2 alkalom,mert a beosztásunk miatt elég keveset tudunk találkozni! De tavasszal kész lesz a ház,és akkor már minden rendben lesz ezen a téren is! :)
2012. jan. 16. 07:26
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!