Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba kezeléde 18 éves...

Hüvelygomba kezeléde 18 éves kor akatt?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, nem voltam még senkivel, szerintem uszodában kaptam el valamit, és félek orvoshoz menni, nincs valamilyen gyógyszer amit patikában kiadnak ennyi idősnek recept nélkül?

#hüvelygomba #kezelés #hüvelygomba kezelése
2017. márc. 25. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb lenne dokihoz menni vele mert nem tudhatod hogy gomba e biztosan,bármi más lehet.16 évesen egyedül is elmehetsz már.A patikában lehet kapni canesten combit recept nélkül az hüvelygombára van.3 kúp van benne plusz egy krém.A kúpokat 3 napig kell használni minden este fürdés után egyet kell mélyen felhelyezni a hüvelyedbe kivülről pedig a krémmel alaposan bekenni.A krémet belülre a hüvelyedbe tilos kenni.Ezt megpróbálhatod hátha segít de ha nem irány a doki mert akkor valami más áll a háttérben amivel nem szabad játszani. 22/l
2017. márc. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Canesten combi lehet a megoldás, 3-4 nap alatt elmúlik, ha tényleg gomba.

Ha nem, akkor marad az orvos.

2017. márc. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%

Jó kis tanácsokat adtok, mondta szegény, hogy még szűz, hogyan dugdossa fel a kúpot akkor?!

Sajnos el kell menni a dokihoz, és ha tényleg gomba, ad szájon át szedhető gyógyszert, nem fog odalent "bántani", nyugi, csak mondd meg neki előre, hogy még érintetlen vagy.

2017. márc. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól hogy szűz még feltudja tenni a kúpot :D csomó szűz lány használ tampont is.Azt is mélyre kell felhelyezni.Nem tudom mi ebben a probléma :)
2017. márc. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!