Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombám van? Mit tegyek?

Hüvelygombám van? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár napja nagyon viszketek a huvelyemnel es korulotte. /szuz vagyok/ Nemreg elkezdtem kenegetni canesten kremmel. Lehetseges h a krem miatt elmuljon? Eleinte nagyon csipet de ma reggel mar egyaltalan es delutan meg megint nagyon csipett mmikor bekentem. Ez baj? Mit tegyek? Eleg ha kenegeten tovabb?

2017. márc. 22. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A krémtől nem fog elmúlni, belsőleg is kezelni kell.
2017. márc. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz kell menni, ír majd gyógyszert. Lehetőleg szájon át szedhetőt, legalábbis nekem a többi semmit nem ért.
2017. márc. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel a Canestent csak külsőleg lehet használni, mindenképpen nőgyógyászhoz kell menned, hogy felírjon valamit, ami belülről is elmulasztja. Ez lehet kúp, belsőleg használható krém vagy szájon át szedhető tabletta.
2017. márc. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A Canestennek van hüvelytablettája is.De,ha eddig nem javult kívül a krémtől,akkor jobb lenne elmenni egy nőgyógyászhoz.
2017. márc. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egesz nap nem viszketett /a 4.nap utan vegre/csak egyszer delutan. Akkor bekentem es azota most jo. Ez most akkor jo?
2017. márc. 22. 18:26
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ezek szerint használ a krém.De,ha úgy érzed,h belül sem ok valami,akkor tudsz venni olyat,h kanesten kombi.Van benne tabletta meg krém is.De majd néz meg,h a krémet meddig kell használni,mert,ha előbb abbahagyod kiújulhat a tünetek.
2017. márc. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Belul semmit se erzek. Nem viszket meg semmi😀, es nagyon szepen koszonom mindekniek a valaszokat😊😀
2017. márc. 22. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!