Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon szeretnék babát, de...

Nagyon szeretnék babát, de nem sikerül már több mint 4 éve! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Körülöttem már mindenki babázik, vagy most lett terhes, már annyira szomoru vagyok nincs kedvem élni egy nyomorék vagyok! Mindent elkövettem már hogy lehessen. és már úgy szégyenlem is hogy sokan kérdezik mikor akarok babát. Már biztos tudják/sejtik hogy nekem nem lehet, szégyenlek elmenni a nőgyogyászhoz is mert ott mindig vannak ismerősök, és kérdezik hogy baba van, mondom hogy nem de akkor csak sejtik mi a szitu! Szégyen vagyok ki érez hasonlo képpen 24 évesen?

2017. márc. 25. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezen problémák megoldásában segítenek a meddőségi központok: pl. Kaáli Intézet, Róbert Károly magánklinika, stb.
2017. márc. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Mindent elkövettem már hogy lehessen."


Milyen kivizsgálásokon vagytok túl te és a párod, és ezen túl mi az a minden, amit elkövettél?

2017. márc. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja még annyi,hogy kiskorom óta nem rendszeres a menszim,hirtusizmusom van,kicsit teltebb vagyok,és nagyon zsíros a böröm is,ès èn tudom hogy ez hormon probléma,de az az érdekes hogy pajzsmirigyem rendben és a hormonok is,doki szerint! :(
2017. márc. 25. 22:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Mennyi volt a TSH-d az utolsó vérvételen, amikor néztek pajzsmirigy funkciókat?
2017. márc. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt sajnos nem tudom,mert mikor megjött az eredmény az orvos megnézte mondta hogy minden rendben és ide sem adtta!már szedtem clostyt is nem segitett,nézték uh-an nem volt tőle peteérésem! Most 18ciklusnap tartok és majd leszakad a derekam ez mitől lehet? A párom még nem volt vizsgálaton mert sokat van távol mert mèg suliba jár és dolgozik is pesten! Nehéz össze hozni :/
2017. márc. 25. 22:54
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#5: Bocs, hogy ezt mondom, de kimondom: nem hogy nem tettél meg mindent, de konkrétan semmit!

Rengeteg vizsgálat van... Első körben a spermával szokták kezdeni. Aztán nálad átjárhatósági, hormonok, méh nyálkahártya vizsgálata.

Keressetek fel egy meddőségi központot! A Kaáli intézet nagyon jó, és az ország több pontján is van. De a Budai meddőségi központról is sok jót hallottam.

2017. márc. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazad van,nem tettem èrte sok dolgot,csak abban bìztam hogy ilyen fiatalon csak nem kell odáig jutnom hogy meddőségi meg ilyesmik,bíztam benne hogy hátha sikerül,de mivel már feladttam és olyan szomoru vagyok mint senki a földön,most már megkell lépnem ezt is 24 évesen hogy elmenjek egy meddőségire! Egyébként az hogy nincs peteérésem még gyógyszerrel sem nagyon nagy gond? Vagy lehet rajta segiteni?
2017. márc. 25. 23:12
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7: Igen, ha nincs peteérésed, az gond.

De a meddőségi központban ott vannak az erre szakosodott orvosok, ők meg tudják mondani, mire számíthatsz. Elvégzik a szükséges vizsgálatokat, ha tudnak, segítenek.

2017. márc. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm hogy vetted a fáradttságot és szántál rám egy kis időt!
2017. márc. 25. 23:52
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Terheléses cukor és inzulinvizsgálat is kellene. Az ir is okozhatja a peteérés hiányát, a túlzott szőrnövekedés, zsíros bőrt stb. De ha így állsz a dolgokhoz, hogy az ismerősök miatt szégyellsz orvoshoz menni, akkor még fiatal vagy a korod ellenére a gyerekvállaláshoz.
2017. márc. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!