Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szoktátok úgy érezni, hogy...

Szoktátok úgy érezni, hogy megjött, amikor még valójában nem?

Figyelt kérdés
A menstruáció előtt mindig ez van. Tudom, kb mikor jön meg, és napokkal előtte mindig olyan érzésem van, hogy "na, most jött meg!". Egyszerűen nem tudom miért. Másnak is van ilyen érzése néha?

2017. márc. 26. 12:11
 1/4 anonim válasza:
Nem vagy egyedül ezzel. :) Előtte olyan "másabb" vagyok ott lenn, erősebb valamivel a folyásom, de nem elviselhetetlen mértékben. Ha még párosul deréktáji fájdalommal, előfordul, hogy olyan mintha megjött volna, de még nem.
2017. márc. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is így van :)
2017. márc. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán, én mindig érzem, hogy megjön, még ha nem is számítok rá. Nem lehet nem érezni.... sose volt még úgy hogy átáztam volna vagy valami.
2017. márc. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak azt szoktam érezni,h "mindjárt megfog jönni"Aztán elhasználok vagy 3 betétet feleslegesen.
2017. márc. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!