Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti el szoktátok játszani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti el szoktátok játszani a párotoknak, hogy örültök egy olyan ajándéknak, ami valójában nem igazán tetszik?

Figyelt kérdés

A kérdés fiktív, vagy legalábbis a korábbi kapcsolataim alapján kérdezem, úghogy lehetőleg ne gondoljon senki jelenlegi problémára :D Na ez a mondat jó felesleges lett.

Szóval a lényeg: Ha én kaptam valamit egy szerettemtől, barátomtól, még ha nem is igazán tetszett az a fülbevaló pl, úgy tettem, mintha nagyon tetszene. Mert nem akarom elvenni az ajándékozás örömét, és bár mindig azt mondják, vissza lehet cserélni, ha nem tetszik, meg legyen az ember őszinte, de tudom milyen érzés, amikor nem tetszik a másiknak a gondosan kiválasztott ajándék, és ilyenkor úgy tesz az ajándékozó, mintha ez picikét sem esnerosszul neki.

Én inkább hordom ami nem igazán tetszik, amikor látja a másik.


Beszélgettem erről már másokkal, szerintük jobb ilyenkor teljesen őszintének lenni, és megmondani kedvesen, ha kérdezik "na hogy tetszik?" ha az nem igazán a mi stílusunk. Én ebben a témában megjátszáspárti vagyok :D


Ti melyik oldalt képviselitek? :)


20/n


2015. jan. 13. 21:57
1 2
 1/12 CptTomato ***** válasza:
100%
Igen... eléggé kínos bárkinek nem csak a párunknak azt mondani hogy bocs de most ez nem talált.
2015. jan. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hát eleinte jobb ha úgycsinálsz de később ha már tényleg olyan szoros a kapcsolat nyugodtan elmondhatod :D
2015. jan. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 RRR ***** válasza:
66%

nem

ismerem annyira,hogy baromságot nem veszek neki és őse nekem

2015. jan. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam ajándékot kapni, de igen eljátszanám mert nem akarnám megbántani.
2015. jan. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én veled értek egyet. Ha valami olyasmit kapok, ami nem igazán tetszik (legyen az ajándékozó a kedvesem, családtag, barát), akkor az öröm forrását az ajándék természetéről áthelyezem az ajándékozási szándékra: magyarul nem annak örülök, amit kaptam, hanem annak, hogy kaptam valamit, gondolt rám és ezért tett is. Biztos vagyok benne, hogy én is adtam már olyan ajándékot, aminek az illető nem örült annyira, és mindenképpen rosszul esne, ha valami megvető hangon odavágná, hogy "bocs, de ez nem igazán az én stílusom, majd visszacserélem...". Végülis, az nem feltétlenül az én hibám, hogy mondjuk nem ismerem eléggé az embert, és valami olyasmit választok ki, ami tőle távolabb áll, mint én gondoltam.


22/l

2015. jan. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én el szoktam mondani, mert ezt kérte. ugyanígy én is elvárom hogy elmondja ha valami nem tetszik neki amit adok. szerintem ez sokkal jobb, mert így később kevesebb esélye van a csalódásnak. szerencsére eddig még nem adtunk rossz ajándékot egymásnak.
2015. jan. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én soha nem kaptam a barátnőmtől semmi olyat, ami ne tetszett volna.

Ha felírja egy papírfecnire azt hogy: Szeretlek!

Én annak is nagyon tudok örülni ^^

2015. jan. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
21/F
2015. jan. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem volt még ilyen, amit kaptam eddig annak nagyon örültem, ha nem így lenne, valószínűleg megmondanám, nem hiszem, hogy lelki beteggé válna tőle. Viszont ahhoz tényleg valami borzasztó hülye dolgot kellene találnia nekem, mert én elég sok mindennek tudok örülni.
2015. jan. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
3as, nem baromságról van szó :D elég nehéz eltalálni mondjuk, pl hogy egy nyaklánc tetszik-e egy nőnek szerintem :D hacsak nincsen valami könnyen behatárolható stílusa
2015. jan. 13. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!