Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Ezzel kell...

Mi lehet ez? Ezzel kell orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
2 napja a jobb nagyajkamon van egy nagy gyulladt kemény piros dudor. Megmutattam növéremnek és csináltam rá ilyen kötlst.Lebetadinoztam, bekentem egy krémmel ami elvileg segit és zsepi meg bugyi. Kérlek akinek volt ilyen cagy van az mondja, hogy hogyan mult el és hány nap alatt?Ezzel kell orvoshoz menni?15L
2017. márc. 26. 21:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Sürgös lenne.:(
2017. márc. 26. 21:04
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Első blikkre én bartolin tályogra szavazok. Jó lenne holnap nőgyógyásznak megmutatni.


Nekem ugyan végbél tályogom van de most mikor kijött én is tettem rá betadinos kötést esehy hét alatt elmulaszotta.

Viszont ez nekem régi dolog. Egy új panasszal azért jó lenne előbb orvoshoz menni.

2017. márc. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. márc. 26. 21:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Valami antibiotikumos kenőccsel kend be. Egy elzáródott verejtékmirigy /pattanás/. Egy idő után megérik, és akkor ki tudod nyomni. Elég hosszadalmas, 2 hét is lehet mire jobb lesz.
2017. márc. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Doki
2017. márc. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A bartolin mirigy közvetlenül a hüvelynyílásnál van, és ha begyullad, akkor nemi izgalom hatására telik meg, és lesz belőle tályog. Szerintem neked sima szőrtüsző-gyulladásod van. Nekem is szokott lenni, én nem szoktam kinyomni, néhány nap alatt magától elmúlik.
2017. márc. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!