Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak, hogy ne járjak...

Mit csináljak, hogy ne járjak annyiszor pisilni?

Figyelt kérdés
Mások kibírnak egy éjszakát anélkül, hogy ki kéne menniük. Én viszont minden éjjel minimum 1x kimegyek, mert nem bírom ki. Nem iszok sokat, épp emiatt, mert akkor még gyakrabban megyek. Napi fél liter vizet iszok kb. Nem vagyok felfázva, nekem évek óta így van ez. Mit lehetne ez ellen tenni?
2017. márc. 26. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig rosszat teszel magadnak, ha keveset iszol. Talán túlérzékeny a hólyag, amin állítólag a Kegel gyakorlatokkal lehet segíteni.
2017. márc. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nemed? Korod?
2017. márc. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
19 lány
2017. márc. 26. 22:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig inni kell, napközben igyál, alvás előtt csökkentsd a mennyiséget. A fél liter nagyon kevés.
2017. márc. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj el holnap a házidokidhoz, és kérj beutalót a kardiológiára. Lehet nem tökéletes a szíved. Inni pedig muszáj, mert beteg leszel. A méreganyagok csak úgy tudnak a szervezetedből távozni, ha eleget iszol.
2017. márc. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!