Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér darabkák vannak a...

Fehér darabkák vannak a hüvely váladékomban. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Kicsit tartok tőle hogy valami fertőzés.Akinek esetleg van személyes tapasztalata az kérem írjon.

Előre is köszi.


2010. máj. 12. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
gombás fertőzés
2010. máj. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ez biztos?volt már ilyen neked?

Bocsi,csak nem túl jó ezt hallani,bár gondolom.:S

2010. máj. 12. 09:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen menj nőgyógyászhoz, mert ez bizony fertőzés. Ne kezdd otthon kezelgetni, mert csak az orvos tudja megállapítani, hogy mi okozta és ír rá megfelelő gyógyszert. A legfontosabb: ne várd meg, hogy más tüneteid (pl. viszketés, égő érzés, bőrpír, bűzös, színes folyás stb.) is legyenek, most még könnyen kilábalhatsz belőle. Jobbulást!
2010. máj. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt. És bizony gombás fertőzés volt.
2010. máj. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Igen volt.
2010. máj. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

:S

2010. máj. 12. 19:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt. Candyda gomba. Canesten combival jól kezelhető (ez vény nélkül is kapható) de ennél ezerszer jobb készítmények is vannak rá, de azt doki írja fel. Menj el nőgyogyóhoz max vesz egy kenetet.
2010. máj. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nagyon úgy néz ki hogy attól lehet.Ha éget,és viszket,akkor biztos hogy gomba.De lehet sima baktériumtól is.Azt gyorsan ki lehet kúrálni.De indenképp menj el orvoshoz!Lehet attól is,hogy felborult a ph értéked.Engem kezeltek Candidara,és utána is maradt folyás.Orvos váltás után kiderült,hogy csak h.öblítőt kellett vennem.Sajnos érzékenyebb vagyok szex után.....ettől is lehet.
2010. máj. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!