Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlót szedek, de már...

Fogamzásgátlót szedek, de már a 7 napos szünet előtt elkezdek vérezni (9 hónapja szedem), más is járt így? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Először a Deciora nevű fogamzásgatlót szedtem, és az utolsó tabletta előtt kb 1 héttel elkezdem menstruálni. Az első három hónapban nem foglalkoztam vele, gondoltam nem állt be, de a következő 3hónap is így telt. Az orvos azt mondta próbáljak ki mást, ha az se jó menjek vissza. Az új fogamzasgatlo egy fokkal jobb, de meg itt is a tabletta szedése közben jott meg, csak az utolsó napján. Viszont most tartok az utolsó levélnél, vasarnap kell abbahagynom, es 2 napja megint verzek, bár ez inkább pecsételő, de enyhén görcsöltem is. Természetesen visszamegyek az orvoshoz, csak gondoltam megkérdezem, járt e így valaki, mit gondoltok erről

2017. márc. 28. 00:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Én még soha nem jártam így, nem volt köztes vérzésem, előbb se jött meg a 7 gyógyszermentes napnál, ha végleg abbahagytam utána mindig rendesen megjött. De szerintem neked valahogy nem tolerálja a szervezeted a gyógyszert. Mert az első 3 hónapban oké ha ilyenek vannak mert hozzá kell szoknod, de ha tovább tart akkor az annyira nem jó, főleg ha cseréltél gyógyszert és akkor is gondok vannak.
2017. márc. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!