Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap kell mennem vérvételre...

Holnap kell mennem vérvételre rabora és eleve fóbiás vagyok, nagyon félek, és nem is jártam kiskorom óta ilyen helyen, és annyit mondtak a háziorvosnál, hogy vigyek bélyeget, borítékot, de milyet?

Figyelt kérdés
Szóval sima boríték jó,vagy van erre a célra speciális.
2010. máj. 12. 13:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Neked kell vinni?!

Jó a sima

2010. máj. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen a doki azt mondta és tökre parázók mert tű fóbiám van,kisméret elég lesz,vagy inkább közepeset vegyek.
2010. máj. 12. 13:45
 3/12 A kérdező kommentje:
De igazából annyit mondott a dokim,hogy vegyek borítékot meg bélyeget,mert hozzá fogják küldeni a leletet és ő küldi tovább a munkahelyemre,most jeletkeztem melóra.Szóval azt hogy most kinek is vigyem a borítékot nem mondta,vinni viszem majd és rákérdezek a laborban.Csak el ne hányam magam.
2010. máj. 12. 13:48
 4/12 anonim ***** válasza:

Miért, akkor mi van ha elhányod magad? Hánny csak ha kell!

Am sima boríték.

2010. máj. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Éhgyomorral kell menni szóval nem fogsz hányni
2010. máj. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát ciki lenne,de nem tehetek róla,hogy nem bírom se a vért,se a tűt.Remélem legalább ügyes lesz,nem bénázik.


Szerinted közepes v. kisméretűt vegyek?

2010. máj. 12. 14:11
 7/12 A kérdező kommentje:
azt tudom hogy éhnyomorra,de nekem már most olyan gomboc van a gyomromban és nálam az éhnyomor sem akadály.
2010. máj. 12. 14:12
 8/12 anonim ***** válasza:

Normál borítékot(kis méretűt) vegyél

Elég az hiszen csak a leboreredményít kell beletenniük

2010. máj. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Jaj nagyon szépen köszönöm.

Megkérdezhetem,hogy nálad volt már vérvétel és az mennyire is fáj valójában?

Mert a tűszórást általában a fóbiám ellenére nem szoktam érezni,de azért a vérvétel ami vénából történik,nem ugyanaz.

2010. máj. 12. 14:17
 10/12 A kérdező kommentje:

Na átestem rajta,és tök ügyes volt a dokinő,oda se mertem először nézni,de aztán rákérdeztem hogy mikor kezdi el és szól,már bennt van a tű,szóval észre se vettem és a végén már simán néztem a vérvétel egész menetét.Szerintem azért féltem tőle a fóbiám ellenére ennyire mert kiskoromban nem sikerült elsőre betalálnia és nem volt ennyire ügyes a nő,szóval 7-8 évesen eléggé fájt a dolog,meg akkor rendesen el is lillut utána a kezem.De most semmi panaszom nem lehet.Hát ezért parázni komolyan mondom kár volt.


A válaszokat nagyon köszönöm és elég volt a sima boríték is.

2010. máj. 13. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!