Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történik ha a gombás...

Mi történik ha a gombás fertőzést nem kezeltetem?

Figyelt kérdés

2017. márc. 30. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
2017. márc. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
Ezt otthon is lehet, nem kell feltétlenül orvos hozzá. Gyógyszertárba nagyon jó szerek vannak rá.
2017. márc. 31. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Továbbterjed. Amellett, hogy baromira viszketni fogsz, és szenvedsz majd, nőgyógyászati problémákhoz is vezethet. És persze a szex is fájdalmas lesz.


Lusta vagy kezelni?

2017. márc. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz nőgyógyászhoz menni, vegyél gyógyszertárban Canesten kombit. 3-4 nap alatt elmúlik nagy valószínűséggel.

Kárt nem okoz!

2017. márc. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképpen egy nőgyógyászt javasolnék, saját tapasztalatból mondom. Sokáig húztam, halasztottam én is a fertőzéssel való orvoshoz menetelt, és rég túl lettem volna rajta, ha nem otthon kezelgetem. Az orvosom krémet, kúpot és gyógyszert is írt fel rá, pár napra rá teljesen elmúlt, és többet nem jött vissza.
2017. márc. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megőrülsz a viszketéstől!

Ha nálad felmerül hogy kihagyd a kezelést, akkor valószínűleg nem gombás fertőzésed van, mert az elviselhetetlen néhány napig is, nemhogy hosszú távon!

2017. ápr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!