Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mostanában miért van főleg...

Mostanában miért van főleg éjszaka gyakrabban vizelési ingerem? 17/l

Figyelt kérdés

Eddig ha lefekvés előtt elintéztem a dolgokat csontnélkül kibírtam reggelig, viszont egy pár hete van, hogy 2x is igénybe kell vennem a mellékhelyiséget mire álomba szenvedem magam, ès ha felébredek éjjel nem tudok addig visszaaludni, amígy ki nem surranok.

Kezd jócskán idegesítővé válni ez az egész, hiszen sosem tudom normálisan kialudni magam miatta...

Lehet, hogy a stressz, túlterheltség okozza? Mit lehet tenni?



2017. márc. 31. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet stressz alapú, azaz pszichés vizelésinger érzet, vagy lehet több folyadékot iszol mostanában estére, olyankor pedig természetes, hogy gyakrabban kell kimenned a mosdóba is.
2017. márc. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Velem is ez van 2-3 hete, már teljesen kikészültem, hogy minden éjjel legalább kétszer ki kell menjek és utána nehezen alszom vissza.

Lehet nem ártana elmennünk egy urológiai vizsgálatra, hasi ultrahangra, esetleg vércukor vizsgálatra.

2017. márc. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet,h felfázás.Szerintem ezért rosszabb éjszaka,mert olyankor nincs semmi más ami elterelje a figyelmed.
2017. márc. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

esetleg nem vagy felfázva? vagy nem iszol többet?

amúgy igen, valószínű, hogy a stressz miatt van:( a szervezet, sok esetben jelez így:/

Esetleg meg kérdezhetem, mi a stressz tárgya?:/

2017. ápr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!