Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Előfordult már veletek...

Lányok! Előfordult már veletek ilyesmi? Kimaradt menstruáció; terhesség vagy hormonzavar? Mi állt a háttérben?!

Figyelt kérdés
Föként lányok" tapasztalataira" lennék nagyon kiváncsi akik már ezeken túl vannak és mára már nyugodt szívvel kijelntik hogy "nem voltam terhes" ! A kérdésem: amikor elkezdtetek nemi életet élni akkor az addig "szabályos" esetleg nem szabályos menstruációs ciklusotok változott-e? Volt e olyan esetleg amikor késett vagy kimaradt (egyszerűen nem jött meg egy hónapban) pedig használtatok óvszert és majdnemhogycsak kitudtátok zárni a terhességet?! Változott e a vérzéses napok száma és időpontja? Volt olyan aki ezek miatt egyből a terhessègre gondolt? Kérlek segítsetek válaszaitokkal most ezen megyek keresztűl hogy ma van ápr. 1 és előző hónapban nem jött meg... nagyon félek és elvagyok egyben keseredve .... baràtommal voltunk együtt előző hónapban márc. 4-9 ig mindennap óvszert használtunk nem volt lyukas nem ment el bennem semmi viszont egyetlen egy alkalommal volt amikor a hüvelyemhez nyomta a péniszét De nem dugta be egy perce egy másodpercre sem! Lehetséges hogy emiatt lett valami "baj"? Kérlek segítsetek ! Köszönöm előre is válaszaitok! 16/L

#szex #együttlét #Menstruàció elmaradása
2017. ápr. 1. 07:05
 1/8 anonim ***** válasza:
16 évesen még nem feltétlen állt be a menzesz, kimaradások lehetnek, de mindenképp vegyél egy tesztet, hogy ne őröld magad tovább.
2017. ápr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bármilyen márkájú teszt megfelelő?
2017. ápr. 1. 17:31
 3/8 anonim ***** válasza:
X-epil elég megbízható, Rossmannban kapható, és a reggeli első vizeletből tesztelj.
2017. ápr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Gyógyszertári is jó? Ha elmegyek ès kikérem a legmegbizhatóbbat az is megfelel?
2017. ápr. 1. 20:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Kizárt, hogy ettől terhes legyél. Főleg úgy, hogy el se élvez az óvszerbe. Pedig nyugodtan megtehetné, erre való (és sokat ront az élményen, hogy a legjobb érzés előtt kell kikapkodni). Vezetsz tesztet, én kétszer használtam x-epilt, bevált. Egyébként 16 évesen az se baj, ha nem pontos a menstruáció, hiszen még fiatal vagy.

20N

2017. ápr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem is volt 16-18 eves koromig h kesett 11 napot vagy eppen pont kimaradt abban a honapban.de jartam nogyogyaszhoz miota nemi eletete elek.hja es valtozott.hisz a te korodban a ciklusod nem aall be .nekem volt 28 napos ciklusom meg 37 is......tehat ne aggodj ha csak oda erinti attol nem leszel terhes :)
2017. ápr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma csináltam tesztet es negatív lett
2017. ápr. 5. 11:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Szupi! Köszi!
2017. ápr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!