Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog megjönni az első...

Mikor fog megjönni az első menstruációm?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, hogy ezt senki se tudja megnondani, es 16-17 éves korig megjöhet stb. De két éve van már fehér folyásom, szőrösödöm is, a mellem is nő (bár elég pici, a legkisebb A kosár jó rá). Anyukámnak és nővéremnek 12-13 éves korukba megjött. Tudom, hogy örülnöm kéne, hogy még nincs ezzel problémám, de már várom, hogy megjöjjön, mert kínosnak érzem amikor a barátnőim ilyesmikről beszélnek és nem igazán tudok hozzászólni.

14,5/L



2017. ápr. 2. 21:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és nem is arról van szó, hogy túl vékony lennék. 168cm 53 kg
2017. ápr. 2. 21:55
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést felesleges volt feltenni. Sajnos erre a választ senki nem tudhatja. A fehér folyás nem baj, csak azt jelenti, hogy fejlődik a tested. Már valószínűleg nincs sok vissza. Már csak azért is, mert lassan 15 leszel, és ilyenkorra a legtöbb lánynak már megjön.


Nekem is 12 évesen jött meg.

2017. ápr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A testalkatodnak (ebben a felállásban) semmi köze.

Általában a túl vékony lányoknak szokott később jelentkezni.


Egyébként én akkor (előző vagyok), mikor 12 voltam, 164-5 cm lehettem, és 45-47 kg. Most vagyok 167, 50 kg (21 leszek).

2017. ápr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is csak azt tudom, mondani, hogy a türelem rózsát terem. Nem tudsz mást tenni, mint várni. Mint láthatod ez nem mindig igaz, hogy az anyuka akkori életkora előtt egy évvel kezdődik ez a folyamat. Nálunk például nővérem 11, anyukám 13, én meg jócskán elmúltam 15... Én is vártam, de hidd el utólag örülni fogsz neki, hogy nem kellett ezzel bajlódnod 11 éves korod óta. Egyébként mástól is hallottam, hogy akkor jött, amikor éppen nem számított rá, szóval próbálj meg másra koncentrálni. És ne aggódj, ha 17 éves korodig nem jön meg, akkor kell csak orvoshoz menni.

2017. ápr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! En anorexiabol gyogyulok es nekem is elmult a menstruaciom. Pont ugyanilyen magas vagyok. Nem vagy korosan sovany, de 1-2 kg meg elferne rajtad. En 54 kg vagyok, meg nekem sem jött meg. Szerintem akar 56-ig is elmehetsz.
2017. ápr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Direkt hízni semmiképp nem szeretnék, de köszönöm a válaszokat! Remélem a szülinapomig megjön, még van egy pár hónap :D
2017. ápr. 4. 20:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztos megjön hamarosan, ne izgulj. Sok sikert!
2017. ápr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet senkit se erdekel, de tegnap megjott. Igaz meg nagyon keves, de orulok neki. Szerencsere a hasam se faj.
2017. júl. 3. 11:53
 9/9 Lolci24 válasza:

Szuper!

Legalább már nem kell izgulnod!:)

2017. júl. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!