Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van olyan étel, amit régen...

Van olyan étel, amit régen kifejezetten utáltál, de most meg épp ellenkezőleg, imádod és akármennyit meg tudnál enni belőle?

Figyelt kérdés

Én régen nem bírtam megenni az olajbogyót és a gombát, most meg már fanatikusan imádom őket.

23L


2011. jan. 1. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a sárgadinnyével vagyok így. Régen utáltam, most pedig nagyon szeretem, de a rizses hússal azóta sem barátkoztam meg. Külön a rizst és a pörköltet megeszem, de úgy összekeverve, pl. ludaskását, azt nem.
2011. jan. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem a spenót ilyen.

De csak ahogy anyukám csinálja :)

2011. jan. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szintúgy a gombával vagyok így :D A majonézt se szerettem... olyan furcsa volt az íze, mostanában viszont eléggé megszerettem.
2011. jan. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én régen a krumplifőzeléket utáltam, meg nem ettem volna semmi pénzért. Most meg már üresen feltét nélkül is megeszem. De minden főzeléket szeretek. Viszont a sárgadinnyét régen sem szerettem és ma sem, és a halnak a szagát is utálom.
2011. jan. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

spenót, sóska, finomfőzelék, rakott dolgok

ma már imádom, alig várom hogy megin spenót legyen:D

2011. jan. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sárgadinnye, spenót, kefír. ezeket utáltam régen, most meg a kedvenceim. de pl a zöldbabot imádtam kiskoromban most meg rá sem bírok nézni. 17/L
2011. jan. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rakott krumpli.
2011. jan. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!