Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló tablettánál...

Fogamzásgátló tablettánál mennyi idő a maximum amit szünet nélkül lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Bocsánat a hü lye megfogalmazásért, remélem érthető, de megpróbálom elmagyarázni. szóval fogamzásgátlót szedek és azt tudom hogy meg lehet csinálni, hogy egy csomag után nem tartom meg a hétnapos szünetet hanem beszedem egyből a másik csomagot is. ebben a hónapban kénytelen voltam ezt csinálni mert kihagytam véletlen egy tablettát az utolsó héten. viszont most nagyon fontos lenne hogy ne jöjjön meg még két hétig.. kihagyhatom megint a szünetet, ezalkalommal két hétig? az már úgy összesen két kihagyott 7napos szünet lenne. első sorban azokat kérdezném akikkel már volt hasonló.. nektek mennyi volt a leghosszabb szünetmentes időszak? lett valami gondotok emiatt? tájékoztatóban nincs benne több mint amennyit eddig is tudtam kérlek ezzel ne gyertek, azért tettem fel a kérdést itt. azt is tudom hogy pecsételő vérzés előfordulhat ilyenkor de nekem az még sose volt meg nem is jelent gondot, csak maga a menstruáció.

2017. ápr. 5. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szedheted megint, de nem teszel vele magadnak tul jot. Egyszer meg belefer h nem hagysz szunetet, de sztem a 2 mar sok, a meheden akkorra mar akkor duplaja reteg van, mint ami normalisan lenne, mert ugye nem tudott legutobb lelokodni. En nem ajanlom, de ha ennyire vallalhatatlan, hogy megjojjon, akkor nem tudsz mit csinalni. Egyebkent 1 kihagyott gyogyszer az utolso heten nem a vilag vege, jobban jartal volna, ha akkor hagyod, es nem szedsz ra meg egy honapnyit, dehat mar mindegy.
2017. ápr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát de hogy érted hogy nem teszek jót, mi lesz? Azért komoly problémáim nem lehetnek belőle nem? Meg a fogamzásgátlónak a hatása se csökken ugye?
2017. ápr. 5. 17:16
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyon erős lesz a vérzés majd ha Meg jön végül a hónap végén?
2017. ápr. 5. 17:17
 4/11 A kérdező kommentje:
megjön*
2017. ápr. 5. 17:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Felborul a hormonhaztartasod. Belehalni azert nyilvan nem fogsz, de utana lehet verzeszavarod, es jobban elhuzodhat a menstruaciod
2017. ápr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hogy húzódik el? Nem a hétnapos időszakban jön majd meg?
2017. ápr. 5. 18:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Akar az is lehet. De az is, hogy nem 4-5 napig tart, hanem mondjuk 9-10 ig
2017. ápr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De, a 7 napos szünetben jön meg. Viszont nem feltétlenül fejeződik be a szünetben, hanem tovább tart több napig.
2017. ápr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem, és akkor csak a menstruációra lesz hatással? :) Köszönöm a válaszokat egyébként!
2017. ápr. 6. 00:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Bármire hatással lehet. Én sose csináltam ilyet. Ki lehet bírni minden eseményt ezzel a kis megvonásos vérzéssel... Értelmetlen tologatni, mert csak bezavarod a hormonokat, aztán jössz ide sírni, ha pecsételsz az egész levél alatt a tologatás miatt (ami egyébként normális).
2017. ápr. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!