Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 23 napra menstrualok. Hogy...

23 napra menstrualok. Hogy tudnam besllitani 28 napra?

Figyelt kérdés
Eleg kellemetlen mert igy tobbszor van meg egy evben mintha 28 napra jonne neg rendesen. Most vagyok 22.napnal de mar erzem s tunetekes es a cicim is faj, ugy holnap meg fog jonni. Egyebkent 2 eve menstrualok. Hogy tudnam beallitani h 28 napra jojjon meg?
2017. ápr. 5. 22:50
 1/6 Ukko válasza:
Most ez komoly?
2017. ápr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aha
2017. ápr. 5. 22:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Sehogy nem tudod. Örülj neki, hogy rendes, pontos, egészséges ciklusod van!!!
2017. ápr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Hogy tudnám beállítani 28 napra?" Hát ezen jót röhögtem :D

Sehogy. Én 24 napra szoktam. Ez van. Örülj neki hogy normálisan menstruálsz. El se tudod képzelni milyen lehet ha pl nem jön meg mert mindig kimarad, vagy ömlik a vér belőled, vagy valamilyen betegséged van..

2017. ápr. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 19 naponta menstruáltam, és akkoris 9-10 napig...

Nálam a fogamzásgátló oldotta csak meg a problémát.

2017. ápr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, azért a te esetedben kicsit más. Egyébként a fogamzásgátló helyett egy jó endokrinológus is csodára képes, ha rendbeteszi a hormonjaidat (a fogamzásgátló ugyanis nem oldja meg a problémát, csak elfedi).
2017. ápr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!