Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lassan 16 leszek, de még nem...

Lassan 16 leszek, de még nem kezdtek el nőni a melleim. Már 9 hónapja menstruálok. Miért nem akarnak nőni?

Figyelt kérdés

2017. febr. 28. 13:14
 1/6 anonim válasza:

Szia!

Lehet, hogy vékony alkatú vagy. Van olyan lány ismerősöm aki 19 éves és szinte semmi melle.

Szóval emiatt ne aggódj. Főleg, hogy te minden nap látod, lehet neked nem tűnik fel, de picit nőttek.

2017. febr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen vékony testalkatú vagyok. Egy nagyon minimális már van, de itt meg is állt. Esetleg menjek orvoshoz?:/
2017. febr. 28. 13:20
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Szia. Szerintem nem kell orvoshoz menned. Nézd meg a nő rokonaidat,anyukádat. Ha vékony vagy és anyukádnak nincs nagy melle,vagy fiatal korában kicsi volt neko,akkor valószìnűleg te sem leszel eleresztve cici ügyileg. Egyébként még nőhet, a lányok még 20 éves koruk után változnak egy kicsit, "asszonyosodnak" vagy hogy mondjam. 😂😂 Amúgy én 22 vagyok és kb ugyanakkora mint mikor 14 évesen elkezdett nőni. Kb akkora,mint egy nagyobb szúnyogcsípés. De nincs ezzel semmi gond, az a lényeg,hogy önmagadat el tudd fogadni. Nem minden pasinak a nagy cici a zsánere, meg különben is aki szeret, nem a cicid miatt fog belédszeretni.
2017. febr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kell orvoshoz menni, nem mindenkinek lesz tejcsárdája 18 éves korára. Teljesen normális. A mensid is megvan, így nincs semmi gond.

20N

2017. febr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a megynyugtató válaszokat.😊 Anya is vékony, de neki már 14 éves korában elkezdett nőni a melle.
2017. febr. 28. 14:16
 6/6 anonim válasza:
73%

Ne aggódj, nőni fog

Ha meg nem lesz nagy melled az se hátrány a pasiknál ha esetleg emiatt aggódnál. Első voltam.

19F

2017. febr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!