Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az hogy nem menstruá...

Miért van az hogy nem menstruálok normálisan? 17/L

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan mikor jött meg először de nagyon kicsi voltam 12 évesen már biztos megjött de komolyan nem tudom.

Szerintem ennyi idő alatt már be kellett volna állnia rendesen de nem.

Novemberben tisztán emlékszem hogy 12 én jött meg.

Decemberben , január, február össze vissza.

Most 15 van napok óta fáj a hasam, lehet mostanában fog megjonni.

Még szűz vagyok amúgy.

De ha már fogok szexuális életet élni és akkor is így lesz hogy mindig akkor jön meg mikor úgy van kedve orvoshoz fogok fordulni mert szerintem van valami bajom.


A másik meg az hogy szinte minden reggel úgy kelek hogy mintha tiszta víz lennék alul......Megfürdök rá 2 óra múlva már tiszta kellemetlen lent a szagom



?????


2017. márc. 15. 20:19
 1/4 anonim válasza:
50%
NEM jó kategória! Ez egészség kategória lenne!
2017. márc. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első 1-2 évben normális, hogy össze-vissza jön meg, de neked már sokkal több ideje megvan, szóval már rég be kellett volna állnia. És az se igazán normális, hogy kellemetlen lent a szagod, már hamarabb is eszedbe juthatott volna nőgyógyászhoz menni.
2017. márc. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
5 éve biztos hogy megvan
2017. márc. 15. 20:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagy segítség lenne neked (és nekünk is), ha egy kis kézinaptárban karikáznád azokat a napokat, amikor menstruálsz. Akkor tudnál pontos adatokat mondani (nekem például megvan a legelső naptár, amiben az első vérzésem van jelölve), és látnánk, hány naposak átlagosan a ciklusaid. A fehérfolyás, amit tapasztalsz, lehet izgalmi váladék, ha erotikus álmod van, vagy ha kényezteted magadat. De ha normál esetben is ennyi van, az nem biztos, hogy normális, főleg akkor, ha szaga is van (ez fertőzésre utal). Nőgyógyászhoz menj el szerintem, az a biztos.

20N

2017. márc. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!