Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyamatos folyás, valamilyen...

Folyamatos folyás, valamilyen fertőzés. Mitől fog végre elmúlni?

Figyelt kérdés

Jelezném nem egészséges folyásról van szó, ugyanis már a méhszájam is sebes.

Rendszeresen járok nőgyógyászhoz a problémával, már túl vagyunk egy éven belül 3 antibiotikumos időszakon, melyekkel egyidejűleg mindig volt valamilyen hüvelyi kezelés is (hüvelytabletta, vagy hüvelykúp). Próbáltam kimondottam regeneráló terméket is, ami a hüvely megfelelő tejsav (?) értékét rakja rendbe. Mind hiába, továbbra is tart a folyamatos folyás, amely főként fehér, időnként sárga.

Már tenyésztésre küldtünk mintát tegnap, az eredményre várunk, de nagyon nyomasztó, hogy betét nélkül már nem is érzem magam komfortosan a mindennapokban. Egyébként nem viszket, nem fáj, csupán ez a folyás, illetve a nőgyógyász által vizsgáltak alapján már kialakult a seb a méhszájamon.

Vannak valamilyen ülőfürdők amik segítenek? Ronthatok valamivel a helyzeten?


2016. szept. 5. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ugyan ilyen problémám volt évek óta, illetve anyumnak is.

Kiderült, hogy a méhszájseb miatt van az egész. Emiatt kialakult egy lúgos folyás, ami kinyírja a hüvelyedben lévő természetes savas közeget, ami miatt elszaporodnak a gombák/baktériumok.

Anyumnak anno 2x is fagyasztották a méhszájsebét.

Nekem már altatással, lézeresen kiégetik a sebet nemsokára, ami elvileg hatásosabb lesz. Ha marad a folyás, vesznek kenetet, és elvileg elmúlik majd minden panaszom.

Hát, kíváncsi leszek..

2016. szept. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem azt is, hogy nekem is évekig kúpokat meg antibiotikumokat írogattak fel, aztán kerestem másik orvost, aki talán komolyan is vesz.
2016. szept. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!