Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Yasminelle fogamzásgátlót...

Yasminelle fogamzásgátlót szedek, csütörtök és péntek este elfelejtettem bevenni, mit kéne csinálnom? 17/L

Figyelt kérdés
Szerdàtól kellett elkezdenem szedni, de a csütörtöki és a pénteki adagot is elfelejtettem..most jöttem rá, és a csütörtökit be is vettem, de a péntekivel mit csinàljak? Amúgy most semmilyen kapcsolatban nem vagyok benne, aktus kizàrva, csak a biztonsàg kedvéért szedem. Megköszönném ha valaki segítene!
2017. ápr. 8. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez hányadik levél? Most kezdted el az elsőt? Egyébként jól megborítottad a hormonjaidat, szóval ha szexelnél, akkor is használj gumit a következő levélig.
2017. ápr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ez az első. Nem hiszem hogy az elkövetkezendő néhány hétben szexelnék, szóval attól nem félek hogy teherbe eshetek-e. Inkább az foglalkoztat, hogy mennyi idő múlva áll vissza teljesen a védelem, és van-e ennek követlezménye.
2017. ápr. 8. 12:13
 3/3 anonim ***** válasza:
68%
Gratulálok. Elkezded szedni, és egy szem után elfelejted... Állíts be egy állandó ébresztőt a telefonodra, ami minden nap ugyanakkor csörög, így sose felejted el. Nem jó ómen, ha már a 2-3. szemet se sikerül bevenni. A második levél előtt így biztosan nem lesz fix védelem, úgyhogy ha lenne szex, addig használj gumit.
2017. ápr. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!