Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez az edzésterv jó: Hétfő:...

Ez az edzésterv jó: Hétfő: Mell-bicepsz Kedd: Láb-Vádli-Alkar Szerda: Pihenőnap Csütörtök: Váll-Tricepsz Péntek: Hát-Csukja Szombat-Vasárnap: Pihenőnap Szerintetek jó ez így? Szombatra vagy Vasárnapra tegyek be valamit?

Figyelt kérdés
Minden edzés után lenne egy kis kardió is, mert fogynom is kellene.175 cm 88 kiló vagyok. Minden izmot 3-4 gyakorlattal mozgatnám meg 4 sorozattal 10 ismétléssel. Ez így jó?
2011. nov. 20. 21:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Senki?? Nem hiszem el hogy senki sem jártas ebben a témában:S:S
2011. nov. 21. 08:12
 2/3 anonim válasza:

nem egy rossz edzésterv!

de szerintem a kart 1 napra tedd vagy inkabb ugy hogy: bicepsz s tricepsz egyszerre edzd a jobb verellatottsag vegett, mell hát egynap es lab has is! szoval en igy csinalom pl:

hetfö:mell hát

kedd-

szerda: bicesz tiszepsz váll alkar

csutortok-

pentek pedig : láb has

zombat vasarnap pihenö

2011. dec. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

1. előző válaszolónak igaza van a bicepsz tricepsz dologba

2. nem akarok kötekedni de 1. válaszoló betehetne több has edzést is szerintem és hátat jobb magában edzeni másik izomcsoport nélkül

2011. dec. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!