Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, ha 11 és fél évesen...

Normális, ha 11 és fél évesen még nem nő a mellem?

Figyelt kérdés
2008 februárban már volt a mellemben ilyen csomó vagy mi,és azóta se kezdett el nőni a mellem.Normális ez?(az osztályomból engem és egy másik lányt kivéve mindenkinek nő csak nekem nem és ez tök rossz,mert sokszor piszkálnak vele.)
2008. okt. 13. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
11 evesen nekem sem volt mellem, kinek igy kinek ugy no, ne csinalj ebbol problemat. ay meg hogy ilyensmivel piszkalnak az a csak a gyerekesseguket bizonyitja. Akiknek mar "nagy" melluk van gondold el mi lesz 40 eves korara? neked meg szep kicsi ugyes melleid lesznek, arra, mikor kell:) ez nem szegyen, ne aggodj. En 18 vagyok es semmi hatranyom a "kis melleimtol". nyugi:) UDV
2008. okt. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ha ez vigasztal akkor csak az általánossuliba számit ez.

de ott is csak azoknál akik parasztok és ha bárki emiatt bánt szolj vissza mért nézed.

ezzel neki is szerzel egy kellemetlen pillanatot.

am nekem 10 éves korom körül kezdett nőni de akkor ez még nem is számított. szerintem aki ezzel cikiz anak szolj vissza. van olyan ismerősöm aki 14 évesen kezdett el nőni

2008. okt. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális. Főleg ha fejletlen lány vagy. Én 14 éves vagyok, de még nekem is csak most kezdett nőni. Ne izgulj, mindennek eljön az ideje, nemsokára biztosan kialakul a női formád.
2008. okt. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia igen normális nekm van egy barátnőm aki 15 éves és most kezdett nőni a melle szoval ne agodj
2008. okt. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
NYUGI VALAKINEK 25ÉVESEN SINCS MELLE.. :))))
2009. júl. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!