Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj a végbélnyilássom, és a...

Fáj a végbélnyilássom, és a hasam alul görcsöl néha pisilés után. Mik lehetnek ezek?

Figyelt kérdés

Fáj a végbélnyilásom,bár nem hiszem h aranyerem lenne, nem is tudom mi az még nem éltem át. De félek ha terhes leszek tuti lesz aranyerem is. Régen nő létemre cipeltem nehéz dolgokat,lehet ettől fájhat? De csak néha jön elő,de akkor az ülés is fáj.


Másik téma. Pisislés végén, a hasam néha lent görcsöl. Ez vesekő lehet? Reggel vagy este sokáig vissza szoktam tartani a vizeletet mert nincs kedvem kimenni wc-re , arra gondolok h ez lehet rossz hatással.



2017. ápr. 9. 03:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet medencegyulladásod hüvelyi fertőzésből.

Én egy hüvelyPH-t és egy vizeletPH-t néznék akár gyógyszertári tesztekkel, akár urológián.

Ott ultrahangot is szoktak csinálni.

De egy alaposabb hasi ultrahangvizsgálatra elmehetnél magán diagnosztikai centrumba, hogy ne kelljen rá 3 hónapot várnod, 8-12 E Ft körül lehet.

2017. ápr. 9. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezeket az orvosnak kene elmondani, mi csak tippelgetünk.
2017. ápr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!