Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Húgyúti fertőzésre, hólyag...

Húgyúti fertőzésre, hólyag gyulladásra a Nolicin mellé mit ajánlanátok még, hogy hamarabb gyógyuljak?

Figyelt kérdés

Csütörtökön vettem észre, hogy vérest pisilek, amit soha az életembe nem tapasztaltam, pedig már egy párszor voltam felfázva, nagyon megijedtem, másnap orvosnál voltam, aki megnézte a vizeletet, nagyon nem jó, mert vér, genny, fehérje is van benne.

Nolicint írt fel és Walurinal Maxot mondta, hogy szedjek.

Eddig még sajnos nem érzek javulást. :( Mondjuk a Walurinal Maxot csak holnap tudom megvenni. A sok folyadék meg van szinte folyamatosan iszom a vizet. 1 hét múlva kell visszamennem az orvoshoz.

Kamilla tea, cickafark és mezei zsurló teáról olvastam, hogy inni és ülőfürdőként és nagyon jó. Ezeket keverhetem, ha mondjuk ülőfürdőnél összeöntöm?

Ha iszom egyiknek sincs mellékhatása? Illetve az se baj, ha egyik nap kamilla teát iszom másik nap mezei zsurlót? Vagy nyugodtan mehet 1-1 bögre mindkettőből?

Esetleg még más itthoni gyógymód még ezeken kívül?

Fáj a hasam nagyon szeretnék már minél hamarabb kigyógyulni belőle. :(


2017. ápr. 9. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
A Nolicin antibiotikum?
2017. ápr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A Nolicin hatóanyaga a norfloxacin, a kinolonok csoportjába tartozó fertőzés elleni gyógyszer, mely az emberi szervezetben különféle fertőzéseket okozó baktériumok elpusztításával fejti ki hatását.

Gondolom az.

2017. ápr. 9. 15:45
 3/3 N.Encike válasza:
A cickafarkat hidegen kell kiáztatni 8 òrán keresztül aztán ülőfürdő 20 percig minimum naponta.Legalább 3 l folyadék,cukor elhagyása.Tőzegáfonya tabletta,zsályatea,mercurius corrusivus c30 homeo napi 3x5 golyò.Pamut derékvédô.Ultrahanggal meg kell nézetni,ha véres lehet,hogy már átterjedt a vesékre.Ha az antibiotikumtòl eddig nem kett jobb sürgősségi!másik fajta kell akkor!
2017. ápr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!