Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex után mindig fáj a hüvelyn...

Szex után mindig fáj a hüvelynyílásomnál, kb 1-2 óráig, de van hogy 1 napig is, utána elmúlik, semmi gondom nincsen. Mi lehet a probléma, hogyan lehet megszüntetni?

Figyelt kérdés
Szeretkezés után főként ha hevesebb az aktus (de lassúbbnál is volt már rá példa) úgy érzem, mintha kidörzsölődött volna, a gátnál pedig mintha egy kis seb lenne. Ezen kívül semmi gondom sincsen, sem szokatlan folyás, sem alhasi fájdalom. Sikosítóval ugyan ez van. Ha magamnak csinálom, akkor semmi gondom nincsen, viszont eddig az összes kapcsolatomban tapasztaltam. Nőgyógyásznál többször voltam már, igaz nem ezzel a problémával. Nem tudom mit lehetne tenni azért, hogy ez ne alakuljon ki mindig.

2017. ápr. 10. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nedves vagy rendesen? Mindig van megfelelő idejű előjáték?
2017. ápr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, a nedvesedéssel néha van egy kis gond, de akkor szoktunk síkosítót használni.
2017. ápr. 18. 13:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Szex előtt ujjazzon meg először 1, majd 2, végül 3 ujjal. Így fokozatosan tágulsz majd, nem pedig hirtelen.
2017. ápr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!