Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampont szeretnék használni....

Tampont szeretnék használni. Hogy mondjam el anyának?

Figyelt kérdés
Már vettem magamnak O.B.minit és ki is próbáltam és kényelmes.Hogy mondjam el anyának?Szerdán úszni megyek csütörtökön dupla tesi és egyikről se akarok felmentést kérni.
2017. febr. 12. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ugy montam el neki h anyaa tampont akarok használni, és kertem h vegyen egy csomaggal azt monta h jó te szerintem simán mondel neki hogy azt szeretned ha nem engedi titokban probald
2017. febr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondd el szerdán hogy megpróbálsz tampont használni mert úszni szeretnél. Vagy csak szimplán tedd ki a tamponos dobozt a fürdőbe észre fogja venni és max megkérdezi hogy tampont használsz mondod hogy ja- és téma lezárva ne felejtsd el hogy ő 30+ éve menstruál nem fog kiakadni ezen csak mivel te még fiatal vagy nagy dologként fogod fel.
2017. febr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!