Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendesen időben jött meg a...

Rendesen időben jött meg a mensim, de csak 4 napig tartott. Nekem soknak tűnt és volt, hogy elég nagy darabok is távoztak. Átlagban 6-7 naposak a ciklusaim de 3 napja barnázok és nem értem miért? Ez valami hormon probléma lehet?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 7.-napon és még mindig van a tisztaságin egy kevés barnázás.Még mindig érzékenyek a melleim.
2008. okt. 13. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet hormonprobléma is, de sajnos lehetett egy nagyon korai vetélés is..

Ne ijedj meg mindenesetre, de a helyedben elmennék dokihoz.

2008. okt. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ remélem nem történt semmi ilyesmi!
2008. okt. 13. 17:17
 3/7 anonim ***** válasza:
szia. remélhetőleg alhasi görcseid nincsenek. ha vannak, és még holnap is barna folyásod van, menj dokihoz. egyébként milyen jellegű a folyás? folyékony v. kávézaccszerű? utóbbi méhenkívüli terhességre is utalhat.
2008. okt. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

szia!

nincsenek abszolút görcseim és már nagyon minimális csak az a furcsa hogy már 3 napja a mensi helyett! vagyis a ciklus utolsó 3 napjáról van szó! inkább krémes állagú de nem hiszem hogy terhesség mert az első 4 napon viszont elég rendesen véreztem és voltak ám darabok is benne.

2008. okt. 13. 20:13
 5/7 A kérdező kommentje:
ha esetleg vetélésről lenen szó akkor szerintetek megtudhatnám egy tesztből így a mensi végén?
2008. okt. 13. 20:14
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem megtudnad...vegyel egyet, es kiderul, mi lehet a baj.
2008. okt. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lehetséges, hogy még kimutatná a teszt, de lehet hogy nem, mert eleve nem termelődött annyi hcg-d.
2008. okt. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!